24 листопада в «Борисполі» особливий день!

Протягом п’ятниці на пасажирів та гостей аеропорту чекають розваги під девізом  «I LOVE KBP»!

Отже, попереду розіграші, призи та веселе дозвілля.

Зробіть оригінальне селфі на тлі нової селфі-зони аеропорту і розмістіть фотографію з хештегом #ilovekbp на своїй сторінці в соціальній мережі (Facebook, Instagram).

Найкреативніші  світлини, які отримали найбільшу кількість лайків, будуть претендувати на перемогу, а їх автори на цінні призи, серед яких:

·        1 сертифікат на 1000 грн від мережі ресторанів «Carte Blanche»

·        1 ніч в двомісному номері «President Hotel»

·        2 сертифікати Fast Line

·        сувенірна продукція від «Борисполя»

Окрім цього, бажаючі зможуть долучитися до захоплюючої екскурсії головним аеропортом України.

Разом  ми здійснимо подорож у дивовижний світ авіації. Тільки в аеропорту можна зблизька побачити і сфотографувати, як злітають у небо і сідають величезні крилаті машини, дізнатися хто ними керує і як їх готують до польоту. Ми розповімо про найцікавіше і покажемо те, чого зазвичай не бачать пасажири.

До речі, фото зроблені під час екскурсії також візьмуть участь у конкурсі. Авторів найцікавіших фотозвітів нагородять призами за підсумками відбору після дня розваг.

Для участі в екскурсії потрібно надіслати відскановану першу сторінку паспорту на email: airportboryspil123@gmail.com, вказати чому саме Ви розраховуєте на участь та чекати на підтвердження у відповідь.

Просимо звернути увагу, що кількість місць обмежена – комплектується декілька мобільних груп для комфортного пересування.

Долучайтеся до захоплюючої екскурсії головним аеропортом України.

Всім успіхів!!!